Hızlı ve Esnek Çözümler

Dinamik ve hızlı olmak iş hayatında başarının en önemli anahtarıdır. İhtiyaçlarınızı biliyoruz ve size buna göre çözümler sunmak için çalışıyoruz.
Bu alanda işbirlikçiniz olalım ve iş başarınızı en üst düzeye çıkarmak için Mobilya Kirala avantajlarıyla kazanabileceğiniz verimliliği size gösterelim.

Çalışma Alanları

Mobilya Kirala ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunmak için yapılandırıldı. Makam odaları, açık ofisler, toplantı veya konferans odaları konusunda uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Makam Odaları

Makam Odaları

Çalışma masaları, oturma koltukları, depolama ekipmanları ve çok daha fazlası... Yüksek kalitede yönetici ofis mobilyalarıyla yeni nesil liderliğin çizgilerini yansıtın.


Toplantı ve  Konferans Odaları

Toplantı ve Konferans Odaları

Verimli toplantılarınız için toplantı masaları, sandalyeler, projeksiyon cihazı, televizyon vb. donanımlar ile ekip çalışmalarınız için rahat bir alan sunuyoruz.


>Açık Ofis Alanları

Açık Ofis Alanları

Tüm dünyada yaygın kullanılan açık ofis konseptinde hazırlanmış çalışma alanları ile verimli ve güvenli ortamlar dizayn ediyoruz. Konforlu çalışma masaları, ergonomik koltuklar, dolaplar, kesonlar ve çok daha fazlası...


Yarınlarımız için dönüşüm<br>ekonomisini destekliyoruz!

Yarınlarımız için dönüşüm
ekonomisini destekliyoruz!

Mobilya kiralama sistemi; üreticiler ve tüketiciler açısından başta sürdürülebilirlik olmak üzere birçok avantaj ve yeniliği beraberinde getirmektedir.
Mobilya kiralayarak dönüşüm ekonomisine destek olabilir, doğadaki ekolojik ayak izinin azalmasına destek verirsiniz. Bu eşsiz iş deneyimini erkenden deneyimlemek için franchise fırsatlarımızı kaçırmayın.

4 Adımda Mobilya Kiralama!

Mobilyakirala'nın uzman ekibi sizlere konforlu çalışma alanları oluşturmanız için tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek en kaliteli ürünleri bir araya topladı. Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Gerisini birlikte planlayalım. Tüm süreci dört adımda kolayca tamamlayabilirsiniz.

Evinizle İlgili Bilgileri Paylaşın
 

Ofisinizle İlgili Bilgileri Paylaşın

Bize çalışma alanlarınız hakkında detaylı bilgi verin size en uygun çözümü sunalım. Kiralama süreniz ne kadar uzun olursa, maliyetleriniz o kadar düşer.

Kiralama
 

Mobilyadan Daha Fazlası

Dilerseniz sizin için oluşturduğumuz hazır paketlerle, dilerseniz parça başı seçimlerle ofisinizin A'dan-Z'ye tüm ihtiyaçlarını MobilyaKirala tecrübesi ile kolayca kiralayabilirsiniz.

Birlikte Planlayalım
 

Birlikte Planlayalım

Tek yapmanız gereken hangi ürünlere, ne kadar süreyle ihtiyaç duyacağınızı bizimle paylaşmak. Ürünlerin sevkiyatı, montajı ve kiralama süresi sonunda geri alımını birlikte planlıyoruz.

Geri Teslim Alma
 

Geri Teslim Alma

Sözleşme bitiminde ücret artışı olmaksızın kiralama sürenizi uzatabilirsiniz. Uzatma yapmak istemezseniz ürünlerinizin geri alımı konusunda ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve geri alımı planlayacaktır

Mobilya Kirala olarak; sana sunduğumuz en özel mobilya kiralama hizmeti ile birlikte ofisin için gerekli tüm ihtiyaçlarını kısa sürede tamamlama imkanı sunuyoruz. Yakın zamanda ofisini mi yeniliyorsun ? O zaman hemen ofis mobilyası veya ofis takımı kirala ! Daha spesifik olmak istiyorum diyorsan da; büro mobilyası kirala ya da ofis eşyası kirala. Misafirlerini en konforlu biçimde misafir etmek için ofis takımı kirala, çalışanlarının konforunu sağlamak için ise çalışma grubu kirala. Kendin için ise sakın bekleme, hemen sayfamıza gir ve makam odası kirala. Özetle ofis mobilyaları kirala ve iş ortamında tasarruf et. Detaylarla yorulmak istemiyorum diyorsan, hemen sayfamıza gir ve büro malzemesi kirala ! Mobilya Kirala tüm ihtiyaçların için yanında.